Koordynator projektu (branża meblowa)

X-Code Sp. z o.o.

Przybysławice k/ Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krótkia informacja o Firmie:

Firma Sector F Sp. z o.o. specjalizuje sie w produkcji mebli sklepowych oraz wszelkich mebli wg projektów Klientów.

Wyposażamy zarówno duże obiekty handlowe jak i małe sklepy.

Produkujemy również meble hotelowe, recepcje i bary, lady według projektów autorskich.

Nasze produkty stanowią również wyposażenie budynków użyteczności publicznej (szkoły, uczelnie wyższe, biura, szpitale i inne)

  • Opis stanowiska pracy:
  • koordynacja projektu od zamówienia po wyprodukowanie i wysyłkę toawu do Klienta
  • dopracowanie techniczne i przygotowanie do produkcji
  • obsługa Klienta sieciowego

Wymagania:

  • orientacja w materiałach meblowych i akcesoriach
  • znjomość konstrukcji mebli
  • znajomość AutoCAD
  • umiejętność czytania projektów
  • gotowość do podróży służbowych
  • znajomość jezyka angielskiego lub francuskiego biegle w mowie i piśmie- warunek konieczny

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę
  • współpracę z partnerami polskimi i zagranicznymi
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

ferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Obsługa klienta