Koordynator Projektu (branża HR)

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie procesu zatrudnienia pracowników z Ukrainy w zakresie: organizacji bazy noclegowej, transportu do Polski oraz dojazdów do miejsca pracy,
  • Koordynacja procesu zakwaterowania pracowników, monitorowanie poziomu obłożenia miejsc noclegowych,
  • Planowanie transportu dla pracowników z/do pracy,
  • Bieżące wsparcie operacyjne Działu Rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynacji dużych projektów rekrutacyjnych / produkcyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka ukraińskiego i polskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony: 6 miesięcy,
  • Po zakończonym projekcie możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja