Koordynator projektów zagranicznych z j. niemieckim

Go2 Work

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów w branży HR.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy nowych członków naszego zespołu.

Stanowisko:

koordynator projektów zagranicznych

Twój zakres obowiązków:

- przygotowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych

- prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją kontraktów

- opieka nad pracownikami oddelegowanymi do klientów

- ścisła współpraca z klientami na terenie Niemiec i Austrii

- pozyskiwanie nowych zleceń

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (B2/C1) – warunek konieczny

- bardzo dobra organizacja własnej pracy

- znajomość MS Office

- umiejętność korzystania z social media

- obowiązkowość, samodzielność

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- umowę o pracę

- ciekawą, samodzielną i dynamiczną pracę

- niezbędne narzędzie pracy

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO;

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go2 Work (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską agencją pracy tymczasowej, która specjalizuje się w zatr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inne