Koordynator Projektów z językiem angielskim lub językiem francuskim

TranslateMedia

Łódź, łódzkie

Obsługujemy klientów z całego świata, np.: Microsoft, Vertu, Ralph Lauren, L'Oréal, Starwood Hotels and Resorts, Hogan Lovells, Sheraton, Hotels.com i wielu innych.

Mamy biura w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu oraz dwa w Polsce – Zduńskiej Woli i Łodzi!

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania ale przede wszystkim na zgrany zespół i pozytywne nastawienie. TranslateMedia to rodzina pasjonatów języka i nowinek technologicznych! Chcesz pracować razem z nami? Poszukujemy Koordynatora Projektów, który dołączy do naszego zespołu w Łodzi.

Twoje zadania to:

             Koordynowanie i nadzór projektów

             Analiza i przygotowanie dokumentów dla lingwistów

             Kontrola jakości

             Wyceny projektów

             Nadzorowanie realizacji założonego budżetu

             Zarządzanie i aktualizacja bazy danych

Miejsce pracy: Łódź

Idealny Koordynator posiada:

             Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub francuskiego;

             Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów). Pasjonaci języka mile widziani;

             Znajomość MS Office oraz zdolności organizacyjne i dokładność;

             Umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywania pozytywnych relacji;

             Zdolność krytycznego myślenia;

W zamian oferujemy:

             Stabilne zatrudnienie na pełny etat;

             Zarobki adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy;

             Ścieżkę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

             Pakiet zdrowotny, lunche firmowe, zdrowe śniadania i słodkie piątki;

             Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu oraz firm zewnętrznych.

             Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.