KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Antal Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Location: Kraków

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Monitorowanie procesu produkcji tłumaczeń,
  • Przydzielanie zadań członkom globalnych zespołów tłumaczeniowych,
  • Zarządzanie przepływem dokumentów pomiędzy oddziałami i współpracownikami zewnętrznymi (pojawia się realizacja zamówień, fakturowanie),
  • Administrowanie bazami danych terminologicznych i pamięci tłumaczeniowych,
  • Raportowanie danych produkcyjnych i jakościowych,
  • Ogólne koordynowanie danego projektu.

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2+),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Niezależny i kreatywny sposób myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta/administracji/tłumaczeniach.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku,
  • Możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów oraz dodatkowych szkoleń,
  • Onboarding na miejscu w biurze, później praca zdalna,
  • Nowoczesne, komfortowe biuro.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl