Koordynator projektów fotowoltaicznych

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

Główne obowiązki:

  • wykonywanie inspekcji i audytów instalacji fotowoltaicznych zarówno przed jak i po zakończeniu prac instalacyjnych;
  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją wykonawczą i powykonawczą instalacji fotowoltaicznych;
  • nadzór i koordynowanie robót, w tym uzgodnień projektowych i prac instalacyjnych;
  • kontrola w zakresie jakości i terminowości dostaw komponentów i realizacji prac przez podwykonawców;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej wraz z dokumentami zgłoszeniowymi do OSD;
  • techniczna obsługa klienta;

Profil kandydata:

  • doświadczenie w pracy przy projektach OZE minimum rok – warunek konieczny
  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • prawo jazdy B (praca zakłada wyjazdy na realizacje techniczne)
  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie
  • uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego
  • uprawnienia SEP E do 1kV mile widziane
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami
  • komunikatywność, organizacja pracy, elastyczność, samodzielność, zaangażowanie, dokładność, współpraca w zespole

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki – Grupa ENGIE to 150 tys. pracowników na całym świecie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze (dostęp do szkoleń i warsztatów)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • benefity pracownicze („wczasy pod gruszą”, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program bonusowy)
  • możliwość pracy w systemie „home office” i elastyczny czas pracy
  • świetną atmosferę, owoce, mniejsze i większe integracje