Koordynator Projektów Budowlanych

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IZODOM 2000 POLSKA - polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą, aktualnie do działu projektów i inwestycji budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator będzie odpowiedzialny za  zarządzanie realizowanymi inwestycjami poprzez współorganizację pracy ludzi (wykonawców, podwykonawców, dostawców towarów), nadzór nad postępem i jakością wykonywanych prac budowlanych, zaopatrzeniem budów, oraz przygotowywanie harmonogramów prac.

Obowiązki:

  • Wsparcie nadzoru nad przebiegiem budowy i kontrolą pracy ekip budowlanych
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy i Kierownikami Budowy
  • Planowanie i opracowywanie harmonogramów dostaw i prac budowalnych
  • Zarządzanie relacjami z inwestorem
  • Kompleksowe zarządzanie procesem w zakresie zakupów materiałów na budowę
  • Weryfikacja i analiza ofert producentów i dostawców materiałów budowlanych, oraz prowadzenie negocjacji
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania umów
  • Przyjmowanie i analiza raportów z przebiegu działań

Wymagania:

  • Doświadczenie w planowaniu inwestycji budowalnych
  • Dobra znajomość specyfiki zarządzania procesami budowalnymi
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów prac budowlanych, dostaw oraz finansowych
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w zakresie koordynowania projektów budowlanych
  • Preferowane wykształcenie inżynierskie, najlepiej budowlane
  • Doskonała organizacji pracy, wysoko rozwinięte umiejętności związane z planowaniem i koordynowaniem zadań
  • Wysoka dokładność, rzetelność, skrupulatność
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość specyfiki budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Znajomość programów do zarządzania procesami inwestycji budowlanych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bezpośredniej pracy na placu budowy

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność stanowiska
  • Podległość bezpośrednio pod Prezesa Zarządu spółki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się strukturze
  • Biurową pracę stacjonarną na miejscu w Warszawie
  • Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. laptop, telefon
  • Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Współpracę z zaangażowanym i nastawionym na rozwój osobisty zespołem doświadczonych profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

Prezentacja firmy

Polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa