Koordynator Projektantów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce

Główne zadania:

  • zarządzanie 12-osobowym zespołem projektantów
  • realizacja bieżących zadań projektowych
  • inicjowanie i realizacja nowych rozwiązań technologicznych i zmian konstrukcyjnych
  • współpraca z klientami/inwestorami w ramach wykonywanego projektu
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich i całego zespołu poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach oraz innych wydarzeniach mających wpływ na jakość wykonywanej pracy
  • doradztwo w sprawach zmian technologii i konstrukcji poprawiających konkurencyjność, zależnych od rynku, materiału, bezpieczeństwa, uregulowań prawnych, jak i służących ochronie środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane: do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • doświadczenia w branży projektowania sieci energetycznych w zakresach nisko, średnio i wysokonapięciowych
  • praktyczna znajomość programów do projektowania
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • swobodę w działaniu
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KB/07/2081/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.