Koordynator/Project Manager w Dziale Aranżacji Powierzchni Biurowych i Remontów

DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.

Warszawa, 00-609, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w doradztwie technicznym, zarządzaniu komercyjnymi inwestycjami budowlanymi oraz w rzeczoznawstwie majątkowym i doradztwie na rynku nieruchomości poszukuje osób na stanowisko Koordynatora/Project Managera do działu zajmującego się project managementem w zakresie aranżacji powierzchni biurowych i nadzorem nad remontami budynków biurowych.

Wymagania

Idealny Kandydat/-ka:

  • jest inżynierem z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem w pracach opisanych poniżej:

- realizacja prac związanych z rozbudową powierzchni wewnętrznych w obiektach biurowych klasy A i B (wykończenie wnętrz, adaptacja na potrzeby najemców, modernizacja etc.), w tym:

  • organizacja oraz koordynacja prac aranżacyjnych i remontowych oraz ogólnobudowlanych w nadzorowanych obiektach w zakresie uzgodnionym z inwestorem;
  • sporządzanie kosztorysów prac prac aranżacyjnych i remontowych oraz ogólnobudowlanych;
  • nadzór nad realizacją prac aranżacyjnych, remontowych oraz budowlanych;
  • doradztwo techniczne;
  • sporządzanie raportów o stanie zaawansowania oraz sprawozdań z przebiegu prac budowlanych.

- Utrzymanie i eksploatacja istniejących budynków od strony technicznej, w tym:

  • budżetowanie prac;
  • nadzór nad dotrzymaniem budżetu;
  • ofertowanie robót budowlanych;
  • organizacja przetargów na roboty budowlane;
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z Prawem Budowlanym, uzyskiwaniem Pozwolenia na budowę itp.

  • zna język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria