MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
MTU Aero Engines, jeden z czołowych producentów silników lotniczych i podzespołów napędowych, zatrudniający ponad 8.500 pracowników na całym świecie. Jej najmłodszy oddział MTU Aero Engines Polska rozpoczął działalność na początku kwietnia 2009 roku na terenie Doliny Lotniczej w Tajęcinie koło Rzeszowa. Zakład jest częścią całego procesu, od rozwoju (projekty związane z aerodynamiką, wytrzymałością materiałów czy optymalizacją termiczną) poprzez produkcję, aż do napraw.

Koordynator produkcji

Miejsce pracy: Jasionka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w koordynowaniu procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym
  • Preferowane doświadczenie z firmie z branży lotniczej lub samochodowej na stanowisku technologa lub mistrza produkcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność współpracy z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej, także w środowisku międzynarodowym.
  • Umiejętność motywowania i kierowania zespołem, egzekwowania ustalonych celów zakładowych
  • Znajomość narzędzi Lean dla ciągłej poprawy procesów

Obowiązki:

  • Nadzorowanie produkcji elementów silników lotniczych.
  • Odpowiedzialność za monitorowanie poziomu głównych wskaźników i podejmowanie akcji celem ich utrzymania na oczekiwanym poziomie
  • Raportowanie głównych wskaźników efektywności pracy działu do kierownika (np. dostawy na czas do Kontroli Ostatecznej, produktywność, obciążenie pracą itd.)
  • Koordynowanie pracy i przepływu informacji pomiędzy wszystkimi komórkami w dziale (technologiczny, produkcja, jakość)
  • Nadzór nad magazynem chemicznym
  • Odpowiedzialność za odpowiednie ustalanie grafików pracy w poszczególnych obszarach działu

Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.
  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, "pensja fair", wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania worka-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - "bonus za współpracę".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Więcej informacji: www.mtu-polska.com