Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/10/2018.

Koordynator Procesu Projektowania

Tomaszów Lubelski, Opole, Zielona Góra, lubelskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Tomaszów Lubelski, Opole, Zielona Góra

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Generalnego Wykonawcy, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko Koordynatora Procesu Projektowania na Kontrakcie, z doświadczeniem na kontraktach drogowych.

Osoba na stanowisku Koordynatora Procesu Projektowania będzie odpowiedzialna za koordynację procesu projektowania na Kontrakcie w zakresie formalnym oraz technicznym, koordynację obiegu dokumentów w relacji Projektant - Wykonawca - Zamawiający, prowadzenie korespondencji z Projektantem w kwestii weryfikacji i uzgodnień w oparciu o procedury firmy i warunki umowy, a także za przygotowywanie tekstu technicznego do korespondencji prowadzonej przez Administratora Kontraktu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie również należeć raportowanie wyników przebiegu procesu projektowania oraz uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego.

  Nasz Klient Zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • szeroki pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników
  • możliwość rozwoju i uczestnictwo w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy

 U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • min. 3 lata doświadczenie w projektowaniu dróg  oraz min. 1 rok doświadczenia w wykonawstwie robót drogowych
  • obsługa programów: MS Office, AutoCad
  • dobra znajomość procedur obowiązujących w realizacji kontraktów drogowych z GDDKiA
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B1

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena