Koordynator pracowników ze Wschodu / Wałbrzych

KBTI Poland

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025), z siedzibą w Wałbrzychu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Koordynator pracowników z Europy Wschodniej.
Wymagana bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.

Miejsce pracy: Wałbrzych
Poszukujemy osoby zmotywowanej do pracy, dyspozycyjnej, która chce podjąć długoterminową współpracę!!
Opis stanowiska:
- rekrutacja pracowników ze Wschodu,
- stała koordynacja pracowników oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,
- wykonywanie czynności administracyjnych takich jak: podpisywanie umów, pomoc w uzyskaniu numeru PESEL, pomoc w założeniu konta bankowego, meldowanie pracowników, itp.,
- sporządzanie i przedstawianie raportów,
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- planowanie czasu pracy,
- kontrola mieszkań,
- planowanie transportu,
- wykonywanie innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- samochód służbowy, telefon oraz laptop,
- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie (umowa o pracę).

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale HR,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego, a także polskiego,
- umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, Outlook,
- dyspozycyjność,
- motywacja do pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania samodzielnych decyzji,
- łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- dobra organizacja czasu pracy,
- chęć podjęcia długoterminowej współpracy.

Prezentacja firmy

KBTI Poland Agencja Zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja