Koordynator Pracowników z Ukrainy

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia pracowników z Ukrainy
  • Organizacja transportu i zakwaterowania dla pracowników
  • Budowanie trwałych relacji z pracownikami
  • Wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientem
  • Sporządzanie raportów z realizacji zadań
  • Bieżące wsparcie kadry kierowniczej w zarządzaniu pracownikami
  • Administrowanie dokumentacją personalną

WYMAGANIA:

  • Min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce
  • Pełna dyspozycyjność
  • Systematyczność
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • Pracę w doskonałej atmosferze, wśród ludzi z pasją
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę, nie tylko za biurkiem, bez monotonii i nudy
  • Szacunek do Twojej pracy i życia prywatnego - elastyczne podejście do godzin pracy
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do pakietu Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin-dzień wolny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.