Koordynator Pracowników w Skandynawii

European Human Resources AB

414 82 Göteborg, zagranica

EHRAB Sp. z o.o. to firma rekrutacyjno-wykonawcza ze skandynawskimi korzeniami, prowadząca projekty na terenie Europy. W sposób profesjonalny zapewniamy dostęp do optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i delegowania pracowników. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi skandynawskimi

Jeżeli szukasz wyzwań, jesteś osobą energiczną i dobrze zorganizowaną. Chcesz mieszkać i pracować w Skandynawi. Mieć samodzielne stanowisko gdzie wiele będzie zależało tylko od Ciebie. Jesteś osobą której szukamy.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach Skandynawskich

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zapewniamy zakwaterowanie

• Zapewniamy smochód słóżbowy oraz wszelkie niezbędne narzedzia pracy.

Miejsce pracy: 414 82 Göteborg

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad grupą pracowników

• Wsparcie logistyczne, organizowanie zakwaterowania, organizowanie przelotów, opieka nad pracownikami etc.

• Rejestracja pracowników w urzędach na terenie Szwecji, Norwegi, Danii.

• Administracja dokumentów pracowników.

• Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania :

• Chęć wyjazdu i mieszkania w Skandynawii

• systematyczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

• doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży budowlanej

• bardzo dobra organizacja pracy włąsnej

• umiejętność pracy pod presją czasu

• prawo jazdy kat. B

• bardzo dobra znajomość j.angielskiego, warunek konieczny.

• znajomość języka Szwedzkiego lub Duńskiego będzie dodatkowym atutem.

• gotowość do otwarcia włąsnej działalności gospodarczej.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.