Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Koordynator pracowników w Belgii

Belgia, zagranica

Nowprojekt Sp. z o.o. SK

Opis stanowiska pracy

Firma uczestnicząca od ponad 20 lat w inwestycjach zagranicznych poszukuje koordynatora podległej grupy 25-ciu pracowników w wytwórni przędzy w Belgii.

Praca polega na:

  • zarządzaniu codzienną pracą pracowników
  • organizacją czasu pracy
  • rozliczaniu pracowników z wykonanych zadań
  • kontakt z przełożonymi belgijskimi w języku angielskim lub niemieckim

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w pracy z zespołem ludzi
  • mile widziane doświadczenie w branży przędzalniczej lub podobnej
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania

Zapewniamy:

  • wieloletnie stabilne zatrudnienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

NOWPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

W... naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.nowprojekrt.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kadra zarządzająca