Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Koordynator pracowników tymczasowych

Gniewino, pomorskie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 20. prężnie działających oddziałach na terenie Polski i Ukrainy. Firmie, w ciągu 15 lat, zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników. Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

• Wdrażanie nowych pracowników w obowiązki w miejscu pracy,

• Kwaterowanie pracowników z Ukrainy we wskazanych lokalach,

• Nadzór nad bieżącymi sprawami pracowniczymi,

• Budowanie partnerskich relacji z pracownikami,

• Zapewnienie płynnego przepływu informacji,

• Pomoc w tłumaczeniu dokumentów,

• Sporządzanie raportów dla pracodawcy.

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

• Pracę w oparciu o umowę zlecenie,

• Perspektywy rozwoju,

• Samodzielne stanowisko pracy,

• Możliwość dopasowania godzin pracy,

• Pracę w energicznym i przyjaznym zespole.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości języka rosyjskiego/ ukraińskiego na poziomie komunikatywnym,

• Prawo jazdy kat. B,

• Umiejętności do pracy pod presją czasu,

• Samodzielności,

• Umiejętności dobrej organizacji pracy,

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy... tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studentów