Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Koordynator pracowników tymczasowych z j.ukraińskim

Gliwice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Obsługa pracowników z Ukrainy, opieka nad pracownikami i pomoc w załatwieniu formalności
  • Koordynowanie spraw związanych z rekrutacją, przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy
  • Administrowanie dokumentacją personalną
  • Pomoc w tłumaczeniu z języka polskiego na ukraiński - badania medycyny pracy i szkolenia BHP
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości do zakwaterowania pracowników
  • Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz wewnętrznymi partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych, w tym obywateli Ukrainy mile widziane
  • Doświadczenie w agencji zatrudnienia mile widziane
  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów pracowniczych
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu duża motywacja i nastawienie na sukces
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania (premie uzależnione od realizacji założonych celów budżetowych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych projektów w ramach międzynarodowej grupy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i aktywny udział w rozwoju firmy

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Human Resources