Koordynator Pracowników Tymczasowych - Toruń

FallWork Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z
najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o
najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się
dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Koordynator Pracowników Tymczasowych

Nr Ref.: KOOR/PT/2018

Opis stanowiska

- rekrutacja i obsługa administracyjna pracowników tymczasowych,
- zarządzanie i układanie grafikami,
- terminowe rozliczanie czasu pracy,
- zatrudnianie i rekrutacja pracowników
- administrowanie dokumentacją personalną oraz rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych,
- wprowadzanie nowych pracowników,
- zarządzanie i codzienny kontakt z pracownikami tymczasowymi,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Oferujemy

- ciekawą, samodzielną, wymagającą bardzo dobrej organizacji, pracę w dynamicznym środowisku
- dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia od godzin wypracowanych przez pracowników)
- dodatkowe benefity (karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora
Pracowników lub na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej
- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
- czynne prawo jazdy kat. B

- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (prosimy o zamieszczanie tej informacji w CV).