Koordynator pracowników tymczasowych (sieci handlowe)

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

lokalizacja: Agencja Pracy Fallwork Poznań ul. Towarowa 35

Zakres obowiązków:
-realizacja projektów rekrutacyjnych głównie w sieciach handlowych, tj. markety, hipermarkety, supermarkety
-wyszukiwanie i docieranie do najlepszych kandydatów na rynku
-redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz bezpośrednie poszukiwanie kandydatów.
-przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.
-budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów n
-raportowanie bieżących zadań i działań przełożonemu

Wymagania:
-doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych (WARUNEK KONIECZNY)
-wykształcenie min. średnie preferowane wyższe.
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.
- dyspozycyjność do pracy w godz 9-17 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- umowa o pracę
- atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (podstawa oraz rozbudowany system premiowy)
- samodzielne stanowisko oraz możliwość wdrażania własnych koncepcji.
- pracę z wykorzystaniem rozbudowanego i funkcjonalnego panelu pracowniczego
- benefity ( prywatne ubezpieczenie, karty multisport itp)

*oferta dotyczy pracy bezpośrednio w siedzibie Firmy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, iż wymagamy doświadczenia w branży HR

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu, bądź bezpośrednio w siedzibie biura FALLWORK ul. Towarowa 35, Poznań