Koordynator pracowników inwentaryzacji w Niemczech z prawem jazdy kat. B

cpc_uniwersalne_klient

Karlsruhe lub Essen, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karlsruhe lub Essen

Nr ref.: 0033080

Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie grupą 6 lub 9 osób
  • prowadzenie służbowego busa na trasie: miejsce zakwaterowania - miejsce pracy - miejsce zakwaterowania
  • prace inwentaryzacyjne w marketach spożywczych, budowlanych oraz tekstylnych w Niemczech (okolice Karlsruhe/Essen)
  • praca ze skanerem

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od początku października 2020 do końca listopada lub połowy grudnia 2020 z możliwością kontynuacji pracy od stycznia 2021
  • możliwość swobodnego komunikowania się w j. niemieckim i/ lub w j. angielskim
  • doświadczenie w pracy przy koordynowaniu pracowników, np. przy inwentaryzacji lub pracy w sklepie/magazynie (praca ze skanerem)
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jady kat. B z praktyką
  • mile widziane ważne psychotesty na kat. B

Oferta:

  • polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu
  • stawka godzinowa 11,70 euro brutto/h, dodatek nocy 25%,
  • czas pracy liczony już od momentu wyjazdu
  • zapewnione darmowe przejazdy: kwatera - miejsce inwentaryzacji - kwatera
  • zapewnione min 120h pracy w miesiącu
  • zapewnione darmowe, komfortowe zakwaterowanie
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • mozliwośc podjęcia duższej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.