ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

Koordynator prac

Od: ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • ustalanie terminów montaży na poszczególnych budowach
  • kontakt z kierownikami budów, inspektorami BHP oraz innymi koordynatorami prac ze strony zamawiajacego
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przystapienia do prac (IBWR, ORZ, etc.)
  • przygotowywanie dokumentacji dla montażystów
  • koordynowanie prac w trakcie ich trwania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w godzinach 8-16
  • dogodną lokalizację
  • praca w bardzo przyjaznej atmosferze,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez realizację odpowiedzialnych zadań,
  • darmowe szkolenia
  • wykształcenie min.średnie, preferowane techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaradność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomosć MS Office//Google
  • znajomość języka angielskiego w stopni komunikatywnym
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem