Koordynator Planowania i Zakupów

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie optymalnych stanów magazynowych materiałów
  • Nadzór nad procesem planowania i realizacji zamówień - zapewnienie ciągłości produkcji, termniowa realizacja zamówień, optymalne wykorzystanie zasobów
  • Bezpośrednia realizacja i/lub nadzór nad komunikacją z klientem i dostawcami
  • Koordynowanie transportu materiałów i gotowych produktów
  • Zapewnienie korzystnych ofert handlowych
  • Zapewnienia dostępu do aktualnych informacji i danych o planowanych i realizowanych zamówieniach oraz o procesach realizowanych w podległym obszarze

Firma oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość otrzymania premii
  • Zapewnienie narzędzi do pracy (służbowy komputer oraz telefon)
  • Bardzo atrakcyjne benefity: dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do kursów językowych oraz szkoleń
  • Praca w dobrej atmosferze

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane związane z zarządzaniem jakością
  • Doświadczenie w pracy w dziale planowania i/lub zakupów
  • Doświadczenie w komunikacji z klientem
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i analiz
  • Znajomość procesów produkcyjnych i/lub logistycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.