Koordynator Personalny

Contrain Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

* współuczestniczenie z Kierownikiem Projektu w spotkaniach z klientem w celu pozyskania informacji niezbędnych do rekrutacji i zatrudnienia nowych pracowników
* ocena i akceptacja rekomendowanych kandydatów do pracy tymczasowej
* weryfikacja dopasowania i gotowości kandydatów do podjęcia pracy dla danej oferty pracy
* odpowiedzialność za zawarcie umów o pracę tymczasową z kandydatami oraz zebranie niezbędnych dokumentów kadrowych
* reprezentowanie firmy
* budowanie relacji z kandydatami i pracownikami zatrudnionymi w firmie
* wsparcie w organizacji wyjazdu pracowników tymczasowych

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* przejrzysty proces adaptacji i wsparcia ze strony firmy
* możliwość rozwoju i awansu w obrębie grupy kapitałowej
* pracę w międzynarodowym środowisku
* niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
* benefity pozapłacowe
* pracę w firmie będącej członkiem Polskiego Forum HR oraz Inicjatywy Mobilności Pracy

Wymagania

Aby rozpocząć z nami pracę musisz spełniać w jak największym zakresie poniższe oczekiwania:

* posiadać wykształcenie wyższe najlepiej w jednym z kierunków: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Zarzadzanie Projektami
*doświadczenia w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi (min. roczne)
* znajomość narzędzi rekrutacyjnych i ewaluacji pracownika
* znajomość specyfiki pracy w agencji pracy tymczasowej
* znajomość przepisów Kodeksu pracy w zakresie zatrudniania oraz ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* umiejętność analitycznego myślenia
* prawo jazdy kategorii B
* biegła znajomość pakietu MS Office
* wysokie kompetencje komunikacyjne
* gotowość do odbywania podróży służbowych
* umiejętność rozwiązywania problemów
* doskonałej organizacji czasu pracy własnej

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja