Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kobiety na stanowisko asystenta.
Miejsce pracy:Kwidzyn

Praca w siedzibie firmy jak również praca w terenie, zgodnie z potrzebami przełożonego.

Zadania:
-administrowanie bieżącymi dokumentami,
-udzielanie informacji i sporządzanie zestawień na bieżące potrzeby.

Oczekujemy:
-dobrej organizacji pracy,
-otwartości i komunikatywności,
-prawo jazdy kat.B,
-mile widziani absolwenci studiów lub studenci zaoczni

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
-atrakcyjny system wynagrodzenia,
-praca w godzinach 8-17,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa