Koordynator Operacyjny - Holandia

Contrain Poland Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wyzwania stojące przed nowym członkiem naszego zespołu to:

  • stała opieka nad pracownikami tymczasowymi na terenie Holandii w tym:
    • udział w procesie adaptacji i wdrożenia pracowników podczas pierwszych dni pracy
    • wsparcie w dopełnianiu obowiązku meldunku i wyrobienia nr BSN
    • utrzymywanie dobrej atmosfery i dyscypliny wśród pracowników
  • planowanie zakwaterowania dla pracowników wspólnie z Kierownikiem Projektu
  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów
  • rozwiązywanie bieżących wyzwań związanych z realizacją obowiązków służbowych i zakwaterowaniem pracowników
  • współuczestniczenie w procesie badania satysfakcji pracowników

Wymagania

Cechuje Cię:

• optymizm, a problemy zamieniasz w wyzwania stosując zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych?

• dobra znajomość języka angielskiego lub jeżyka niemieckiego lub holenderskiego jest Twoim niebywałym atutem?

• dobra organizacja czasu pracy to dla Ciebie codzienność?

• empatia oraz wysokie kompetencje komunikacyjne

• skrupulatność i dokładność

• asertywność i umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz sytuacji problematycznych

• czynne prawo jazdy kat. B oraz mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu transit/bus

• odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków

Zatem jeżeli nie boisz się wyzwań i wskazany wyżej opis dotyczy właśnie Ciebie, możemy Ci zaoferować:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• bonus kwartalny

• przejrzysty proces adaptacji i wsparcia ze strony firmy w tym Kierownika Projektu

• możliwość rozwoju i awansu w obrębie całej grupy kapitałowej

• pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, zakwaterowanie na terenie Holandii)

• dużą samodzielność w działaniu – zadaniowy system pracy

Start pracy od 1 Marca 2018 r.

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta