Koordynator Narzędziowni w Dziale Utrzymania Ruchu

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Electrolux Poland Sp. z o.o., nowy właściciel fabryki okapów kuchennych BEST Poland w Zabrzu, poszukuje aktualnie Kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR NARZĘDZIOWNI W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Lubisz prace z zakresu dziedzin technicznych? Interesuje Cię budowa maszyn i narzędzi? Potrafisz współpracować z ludźmi i koordynować ich pracę?

Poszukujemy ludzi takich jak Ty! Z chęcią zostaniemy Twoim pracodawcą!

Miejsce pracy: Zabrze

Główne zadania pracownika na tym stanowisku to:

• Koordynowanie pracy remontowych i naprawczych na obszarze narzędziowni i pras

• Tworzenie zakresów przeglądów narzędzi i pras

• Tworzenie dokumentacji technicznej

• Specyfikacja i zamawianie części zamiennych, współpraca z dostawcami

• Współpraca z działami: produkcyjnym, jakości, inżynierii w celu zapewnienia wysokiej jakości i wydajności produkcji

• Raportowanie do kierownika Utrzymania Ruchu

• Czynny udział przy wdrażaniu produkcji nowych elementów

Wymagania:

• Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

• Znajomość procesów tłoczenia, wykrawania, gięcia

• Minimum 2 letnie doświadczenie przy pracy z narzędziami tłoczącymi

• Umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej

• Dobra znajomość obsługi programów CAD (AutoCAD, Solid Works)

• Mile widziana znajomość pras hydraulicznych, mechanicznych

• Umiejętność budowania i koordynowania grup zadaniowych

• Dobra znajomość pakietu MS Office

Co oferujemy jako pracodawca?:

-Wszystkim naszym pracownikom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat - bez pośredników!

- Pracę w renomowanej i znanej na całym świecie firmie.

- Atrakcyjny system premiowania oraz fundusz socjalny!

- Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo- szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Nie czekaj aplikuj już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku.
W Electroluxie mamy wspólny cel - sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.