Opis stanowiska pracy

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku.

Od początku działalności niesiemy pomoc osobom z dysfunkcją słuchu.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR MEDYCZNY

OPIS STANOWISKA:

  • Promowanie usług firmy w środowisku medycznym
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie wzorowych relacji z lekarzami
  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • Uczestniczenie w konferencjach oraz targach

OCZEKIWANIA:

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum roczne doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Handlowego – warunek konieczny
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, samodzielność
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Zorientowanie na wynik oraz silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Atrakcyjne świadczenia dodatkowe (opiekę medyczną, ubezpieczenie)
  • Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej
  • Przestrzegamy zasad równych szans zatrudnienia. Gwarantujemy dyskrecję i poufność przy przetwarzaniu danych osobowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny).

Prezentacja firmy

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku, działająca na polskim rynku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia