Koordynator Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dystrybutora wysokiej jakości sprzętu medycznego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Koordynatora Marketingu.

Koordynator MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu planów marketingowych w ramach realizowanych przez firmę projektów,
  • Wdrożenie oraz późniejszy nadzór nad całością działań związanych ze stroną internetową firmy
  • Tłumaczenie materiałów marketingowych
  • Współpraca z Key Opinion Leaders w obszarze medycyny oraz koordynacja konferencji i kongresów naukowych
  • Pomoc we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • Przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów do planów marketingowych,
  • Wsparcie w tworzeniu materiałów promocyjnych,
  • Koordynacja i odbiór prac od podwykonawców, w tym: agencji reklamowych, drukarni, itd.,
  • Przygotowywanie treści marketingowych, publikacji, ogłoszeń, artykułów i prezentacji,
  • Monitoring działań konkurencji, benchmarking oraz przygotowywanie raportów z sytuacji na rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej Marketing i Zarządzanie lub studia medyczne),
  • Min. 2 letnie doświadczenie pracy w marketingu na stanowisku koordynującym całość działań marketingowych firmy,
  • MS Office i urządzenia biurowe – bardzo dobra znajomość,
  • Planowanie strategiczne,
  • Podejmowanie decyzji,
  • Techniczna i biznesowa wiedza ekspercka,
  • Komunikacja,
  • Współpraca,
  • Osiąganie założonych celów,
  • Komunikatywny język angielski,

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Przyjazną atomosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.