Koordynator Magazynu

Moltton

Żory, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola oraz stosowanie właściwej organizacji i podziału pracy magazynu
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia procesów technologicznych oraz prowadzenie optymalnej gospodarki magazynowej
  • Wsparcie liderów magazynu oraz dbałość o pracowników
  • Współpraca ze specjalistami z obszaru logistyki, w celu usprawnienia procesów
  • Raportowanie wyników zgodnie ze standardami Spółki
  • Przestrzeganie zewnętrznych i wewnętrznych zasad BHP, oraz jakości i ochrony środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - minimum średnie, mile widziane wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu pracownikami i magazynem
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami Opel, Ford, HMMC
  • Uprawienia UDT
  • Znajomość systemu SAP oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne; współpracy z ludźmi i zarządzania zespołem

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton