ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator magazynu

Miejsce pracy: Włocławek, Brześć Kujawski, Inowrocław

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w nowoczesnym centrum dystrybucji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Transport pracowniczy (bezpłatny)
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów logistycznych w firmie
  • Dofinansowanie do posiłków (obiad za 1 zł)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in., opieka medyczna, prezenty świąteczne, ubezpieczenie na życie, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców)
  • Kupony zniżkowe na produkty firmowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w centrum dystrybucyjnym) lub chęć do rozwoju w obszarze zarządzania
  • Umiejętność zarządzania grupą
  • Umiejętność motywowania zespołu
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętność długofalowego planowania
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, znajomość systemu WMS

Zadania:

  • Zarządzanie oraz motywowanie podległych pracowników
  • Organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
  • Jakościowa i terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w centrum dystrybucyjnym
  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy