Koordynator Magazynu

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Solutions dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR MAGAZYNU

miejsce pracy: Kokotów k. Krakowa

ZADANIA NA STANOWISKU:

• koordynowanie pracy podległego personelu,

• tworzenie grafików,

• administrowanie systemem dostaw,

• kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym,

• ewidencjonowanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem oraz wydaniem towaru w systemie,

• rozpatrywanie reklamacji,

• organizowanie i uczestniczenie w inwentaryzacjach,

• weryfikacja dostaw i wysyłek.

WYMAGANIA:

• doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,

• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

• doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,

• uprawnienia UDT.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

• pracę w dużej, stabilnej firmie,

• ambitne zadania i możliwość rozwoju w strukturach firmy,

• dodatkowe benefity takie jak pakiet multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.