Magna Casting Poland Sp. z o. o.

Koordynator Magazynu

Prezentacja firmy

W firmie Magna przekształcamy pomysły w standardy branży motoryzacyjnej. Przesuwamy granice technologii i innowacji, aby zmieniać pojazdy, karierę i przyszłość mobilności.

Dlaczego pracować dla jednego producenta samochodów, jeśli możesz pracować dla całej branży?

Osiągamy sukces, ponieważ dajemy naszym pracownikom niezależność, dzięki której mogą wprowadzać rzeczywiste zmiany oraz możliwość pochwalenia się własnymi osiągnięciami i uczestniczenia w sukcesie firmy.

Inwestujemy w naszych pracowników i wdrażamy programy rozwoju, by pomóc im zdobywać umiejętności niezbędne do stania się przyszłymi liderami.

Magna ma globalny zasięg, a jej kultura firmowa opiera się na pasji, szybkim działaniu i przedsiębiorczości. Świętujemy osiągnięcia i uważamy, że ciężką pracę należy doceniać.

Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych. Nasza pionierska technologia i kreatywność pozwalają klientom na znalezienie rozwiązań, które wykraczają poza to, co wcześniej sadzono jest możliwe.

Dla naszej dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryki Cosma Casting, produkującej średniej oraz dużej wielkości komponenty aluminiowe technologią odlewania wysokociśnieniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator Magazynu

Główne obowiązki

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu
  • Zarządzanie zespołem magazynierów
  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów do/z magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego
  • Kontrola wejściowa przyjmowanych materiałów pod względem jakościowym i ilościowym
  • Kontrola zgodności fizycznego stanu magazyny z dokumentacją

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe – Logistyka lub Zarządzanie
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki
  • Doświadczenie w obsłudze systemów MRP
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność systematyczność, skrupulatność.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość środowiska MS Office głównie Excel, Power Point).
  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dodatkowe informacje