Koordynator Magazynu

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co Cię czeka:

  • Samodzielne koordynowanie pracy magazynu w firmie produkcyjnej,
  • Organizacja pracy podległego zespołu oraz firm zewnętrznych (10-20 osób),
  • Nadzór i udział w inwentaryzacjach oraz odpowiedzialność za przestrzeganie poprawności stanów magazynowych,
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych i bezpieczeństwa,
  • Koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
  • Wdrażanie optymalnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni magazynowej,
  • Współpraca z działem produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • Rozpatrywanie reklamacji magazynowych oraz wdrażanie działań korygujących,
  • Nadzorowanie inwestycji w obszarze magazynu,
  • Raportowanie wyników pracy magazynu,
  • Zarządzanie systemem dokumentacji magazynowej,
  • Obsługa i praca z systemem SAP, platformą Transwide, portalem BDO.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako Koordynator / Lider Zespołu,
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane logistyczne lub techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziana znajomość SAP/ERP lub innych systemów magazynowych.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie