Koordynator magazynu i produkcji

Xrocket Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika do działu logistyki, zaopatrzenia i produkcji. Jeżeli jesteś energiczną osobą chcącą zdobyć doświadczenie i budować swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży beauty oraz nabyć szereg dodatkowych umiejętności, ta praca jest przeznaczona dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • nadzór nad terminową realizacją zamówień klientów,
  • składanie i monitorowanie zamówień u dostawców,
  • koordynacja procesu produkcyjnego,
  • kontrola jakości produkcji,
  • weryfikacja i utrzymanie odpowiedniego poziomu zaopatrzenia,
  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,
  • weryfikacja dokumentacji produkcyjnej,
  • tworzenie raportów dla działu sprzedaży i księgowości,
  • koordynacja dostaw krajowych i zagranicznych,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • praca na systemie Enova ERP.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • następujących kompetencji:
  • otwartej i rzetelnej komunikacji,
  • dokładności i sumienności.
  • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • prawo jazdy kat. B, pewność za kierownicą,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub w oparciu o kontrakt b2b,
  • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu oraz podwyższenia wynagrodzenia wraz ze wzrostem kompetencji,
  • biuro w centrum Krakowa.

Dajemy sobie prawo do nieodpowiadania na wszystkie przesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

BodyBoom - dynamicznie rozwijający się start-up produkujący kosme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców