Koordynator Logistyki Magazynowej

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • Organizacja pracy umożliwiająca zachowanie terminów w zakresie posiadanych materiałów i surowców
  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji magazynowej w zakresie wszystkich ruchów magazynowych
  • Przyjmowanie dostaw materiałów i surowców oraz sporządzanie dokumentacji magazynowej w tym zakresie, nadzór nad jej przechowywaniem i kontrola
  • Prowadzenie ewidencji zużycia materiałów i surowców na podstawie raportów z produkcji
  • Kontrola rzeczywistego zużycia materiałów i surowców w zestawieniu z planami pracy i normami technicznymi - sygnalizacja odchyleń
  • Przyjmowanie na stany magazynowe gotowych produktów i nadzór nad sporządzaną w tym zakresie dokumentacją magazynową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie gospodarki magazynowej i logistyki w firmie produkcyjnej - wymóg konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu gospodarki magazynowej i obsługi logistycznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania przestrzeni magazynowych, transportu wewnątrzzakładowego, organizacji i zabezpieczenia magazynów, stosowanych metod pomiarowych i obmiarowych z uwzględnieniem stosowanych jednostek pomiarowych

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.