Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/4655

Obowiązki:

zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
tworzenie raportów i dokumentacji technicznej
inicjowanie nowych rozwiązań technicznych zwiększających wydajność maszyn oraz minimalizujących awaryjność i koszty obsługi
wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, współpraca z serwisem zewnętrznym
pomoc w przygotowaniu i realizacji planów remontowych maszyn i urządzeń
koordynacja przeglądów okresowych i konserwacji maszyn
dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, zlecanie remontów i dokonywanie kontroli ich wykonania
nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji zawodowych na różnych szczeblach w ramach całej organizacji.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Poszerzając zespół specjalistów w Dziale Utrzymaniu Ruchu szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Nowoczesne maszyny wymagają uwagi i zaangażowania, ale przede wszystkim pasji. I takich Pasjonatów szukamy! Przed swoimi pracownikami stawiamy cele dopasowane do kompetencji, ambicji, a do tego dajemy im możliwość samodzielnych działań. wykształcenie wyższe techniczne - mile widzianedoświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, elektronika, mechanika bądź automatyka w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnymsprawna obsługa komputerapraktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami, konserwacją maszyn i urządzeńzdolność analitycznego myślenia, orientacja na rozwiązanie problemukomunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2-B1)umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznejpraktyczna znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatykikomunikatywność i umiejętność pracy w zespoledoświadczenie w kierowaniu projektami i zespołami.Oferujemy możliwości rozwoju, zdobywania doświadczenia i nowych umiejętnościwspółpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedziniestabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęsolidne, pewne wynagrodzenieinne benefity takie jak: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dostęp do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty MultiSportparking na rowery, prysznice do dyspozycji pracownikówpracę w komfortowym i nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

Miejsce pracy: 36-062 Zaczernie 190, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Aplikację proszę składać prze formularz https://cyfrowafoto.elevato.net/pl/koordynator-lider-utrzymania-ruchu,ja,250

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy