Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/10/2018.

Koordynator/Lider UR nowe stanowisko w strukturze firmy produkcyjnej

Dąbrowa Górnicza, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Dąbrowa Górnicza
NR REF.: 1109344

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem struktur szukamy doświadczonego pracownika na stanowisko: Koordynator/ Lider UR zakład produkcyjny.

Zakres obowiązków:
  • branie udziału w projekcie relokacji maszyn i urządzeń do polskiego oddziału produkcyjnego firmy
  • kierowanie pracą zespołu UR (automatycy, elektrycy, mechanicy ok. 40 pracowników)
  • zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii z zakresu mechaniki
  • wykonywanie prewencyjnych konserwacji maszyn
  • współpraca z serwisowymi firmami zewnętrznymi

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/ Elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • doświadczenie na stanowisku managerskim (lider, kierownik, koordynator) lub wieloletnie doświadczenie w pracy w obszarze UR i chęć dalszego rozwoju na stanowisku managerskim lub wieloletnie doświadczenie w pracy mobilnej (serwis) i chęć podjęcia pracy stacjonarnej dla jednego pracodawcy
  • wykształcenie techniczne
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • nowe stanowisko w strukturze firmy
  • udział w projekcie nowego uruchomienia
  • pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie osoby odpowiedzialnej za wdrożenie
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość bezpłatnej nauki/doskonalenia języka angielskiego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • praca w godzinach 8.00 – 16.00

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji