Koordynator Księgowości i Podatków - zastępstwo

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to stanowisko na czas określony, na zastępstwo (około 12 miesięcy). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szerokie spektrum obowiązków związanych z koordynacją procesów księgowych i podatkowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy handlowej, działającej na rynkach towarów masowych, jednego z liderów w swoim sektorze na świecie i w Polsce poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko Koordynatora Księgowości i Podatków.

Opis stanowiska

  • Kontrola merytoryczna pracy księgowych z Centrum Usług Wspólnych
  • Nadzór nad poprawnością księgowania dokumentów pod kątem podatkowym
  • Raportowanie do Grupy
  • Przygotowywanie Jednolitego Pliku Kontrolnego
  • Odpowiedzialność za zamknięcia cykliczne
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Odpowiedzialność za rozliczenia wewnątrzwspólnotowe pod kątem podatkowym (ceny transferowe)
  • Przygotowywanie danych do kontroli podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędami i audytorami)

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w dziale finansowym / księgowym / podatkowym na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość, podatki)
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz wiedza dotycząca podatków
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page