Koordynator kontroli jakości

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu. Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Planowanie i przeprowadzanie pomiarów artykułów z produkcji (wszystkie działy) na podstawie planów i instrukcji kontroli – raportowanie ich wyników do przełożonych oraz do kierowników działów, w których pomiarów dokonano
  • Nadzorowanie oraz aktualizacja dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania pomiarów (instrukcje kontroli, raporty pomiarowe)
  • Ocena wyników pomiarowych ze szczególnym uwzględnieniem weryfikacji niezgodności pomiarowych w stosunku do funkcjonalności badanego detalu
  • Zgłaszanie przełożonym niezgodności, które wymagają zaangażowania klienta
  • Raportowanie nakładów koniecznych do kontroli części – w ujęciu miesięcznym (weryfikacja obłożenia zadań w dziale, ich weryfikacja oraz planowanie zasobów niezbędnych do zapewnienia jakości podczas produkcji)
  • Nadzór nad przeprowadzaniem auditów produktów gotowych, rejestracja oraz dystrybucja niezgodności auditowych do odpowiednich działów
  • Nadzorowanie blokad wewnętrznych – stan magazynu zablokowanego, organizacja kontroli części i zwalnianie na bieżąco detali po kontroli oraz nadzór nad częściami wadliwymi
  • Nadzorowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej na stanowiskach pracy (instrukcje pakowania, kontroli, karty gotowości do pracy, etc.)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego oraz technik pomiarowych
  • Dobra znajomość MS Office: Word, Excel oraz Outlook
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.