Koordynator Kontroli Jakości

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: elektronika, elektryka, mechanika)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność samodzielnego, analitycznego diagnozowania problemów oraz doboru metod badawczych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych
  • Wiedza z zakresu narzędzi jakościowych
  • Bardzo dobra obsługa MS Excel, PowerPoint, Outlook

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za kontrolę jakości
  • Wdrażanie procedur dotyczących kontroli
  • Czynny udział w audytach produktowych
  • Udział w spotkaniach jakościowych z działem produkcji
  • Zarządzanie reklamacjami od Klientów
  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych tj. SPC, MSA

Oferujemy:

  • Pełne wyzwań stanowisko w bardzo dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe
  • Dostęp do najnowszych technologii
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.