Koordynator/ Kontroler - księgowość międzynarodowa (j. niemiecki)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Niemcy, Weimar - Legefeld, zagranica

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Niemcy, Weimar - Legefeld
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Weimar, Niemcy *

Twoje zadania:

  • Terminowe wykonywanie zadań w zakresie Controllingu, księgowości
  • Kontrola poprawności księgowań transakcji dostawców i odbiorców
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań działu w zakresie controllingu, księgowośći
  • Standaryzaja procesów pracy z kolegami z innych krajów
  • Analiza i interpretacja danych dotyczących ekonomiki przedsiębiorstwa i stymulowanie pracy całęgo zespołu
  • Konsultacje z urzędami skarbowymi i doradcami podatkowymi
  • Współpraca  z zespołem przy tworzeniu sprawozdań IFRS
  • Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowywanie raportów dla zarządu firmy i dla doradców podatkowych
  • Współpraca z innymi działami przy przygotowywaniu danych dla biegłych rewidentów

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia ekonomiczne ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowośći i/lub controlling i/ lub prawo podatkowe, alternatywnie ukończone studia w zakresie prawa
  • Wieloletnie doświadczenia w pracy w tym zakresie
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i kierowania procesami, także jako osoba z innym wykształceniem
  • Komunikatywność, zaangażowanie, pasja tworzenia sukcesu firmy
  • Czynne i samodzielne wsparcie zarządu, gotowość zaangażowania się w międzynarodową rachunkowość
  • Dobra znajmomość pakietu MS Office
  • Dobra  znajmomość j. niemieckiego
  • Mile widziana znajmomość j. polskiego/ czeskiego/ angielskiego,
  • Gotowość odbywania podróży służbowychdo Polski, także kilkudniowych

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w j. niemieckim!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.