Koordynator kontraktów zagranicznych

European Service Exchange Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma jest platformą wymiany usług i doradztwa personalnego. Łączymy ze sobą zagranicznych klientów i polskich wykonawców.

Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach, Lublinie i Zamościu. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów do wrocławskiego oddziału na stanowisko:

Koordynator kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

- Wsparcie zagranicznego działu obsługi klienta niemieckojęzycznego

- Negocjacje z klientami, udział w bezpośrednich spotkaniach

- Zarządzanie projektami i obsługa stałych klientów

- Koordynacja przebiegu zagranicznych kontraktów

Co oferujemy:

-Szkolenie wdrażające w zakres obowiązków.

-Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

-Przyjazną atmosferę pracy

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

-Dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywanych zadaniach

-Komunikatywność i otwartość

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Nasza firma jest platformą wymiany usług i doradztwa personalnego. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca