Koordynator / Kierownik Biura

Świat Seniora

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klientów/Podopiecznych i ich rodzin oraz kontaktu z rodzinami,

• nadzór nad realizacją podpisanych Umów z Podopiecznymi i Opiekunami oraz ich weryfikacja i rozliczanie,

• nadzór nad terminowością przepływu dokumentów, raportów oraz rozliczeń,

• pozyskiwanie nowych Podopiecznych oraz Opiekunów osób starszych do współpracy,

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

• zebranie informacji i przeprowadzenie wywiadu środowiskowego z potencjalnym Podopiecznym oraz jego rodziną w trakcie pierwszej wizyty domowej,

• ustalenie listy usług i przedstawienie oferty cenowej,

• przygotowywanie wszelkich dokumentów na potrzeby Fundacji tj. umowy, aneksy, zaświadczenia, ankiety, testy, prezentacje oraz artykuły do prasy i na stronę www/facebook,

• doradztwo, obsługa oraz koordynacja w zakresie wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego oraz uzyskania kosztów refundacji,

• promowanie wolontariatu oraz pozyskiwanie wolontariuszy do współpracy z Fundacją,

• wdrażanie usprawnień w ramach obsługi poszczególnych procesów,

• przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,

• sporządzanie okresowych raportów z działalności Fundacji,

• udzielanie bezpłatnych konsultacji dla osób opiekujących się osobami starszymi w warunkach domowych,

• przygotowanie i prowadzenie programów aktywizujących Seniora, wpływających na poprawę jakości życia osób starszych,

• organizacja praktyk i staży zawodowych we współpracy ze szkołami pedagogicznymi,

• organizowanie i prowadzenie cyklicznych, tematycznych spotkań dla Seniorów.

Wymagania

• prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

• znajomość zagadnień z zakresu opieki długoterminowej,

• min. 2 -letnie doświadczenie w pracy z zakresu opieki długoterminowej,

• wykształcenie średnie lub wyższe,

• bardzo dobra znajomość pakietu Office,

• empatia w podejściu do osób starszych i chorych,

• nastawienie na cel z umiejętnością właściwego diagnozowania problemów i znajdywanie rozwiązań,

• umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,

• samodzielność oraz wysokie zdolności organizacyjne,

• zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność,

• profesjonalne podejście do powierzonych zadań,

• bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Świat Seniora oferuje profesjonalną i kompleksową opiekę nad Seni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Administracja biurowa, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Administracja / Sekretariat