Koordynator/ka zespołu transportu

Trenkwalder

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • nadzorowanie i koordynowanie działalności operacyjnej oddziału w obszarze transportu,
  • zapewnienie właściwej jakości operacyjnej obsługi klientów,
  • planowanie transportu i jego optymalizacja,
  • weryfikowanie i aktualizowanie listy przewoźników,
  • planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu,
  • zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji dostaw, zarządzanie zespołem specjalistów w dziale transportu.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze spedycji (mile widziana drobnica),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość sektora transportu drogowego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy/szkolenia),
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie, szkolenia, dofinansowania do wakacji, karty pre-paid doładowywane przez pracodawcę, dofinansowania do działalności kulturalno-sportowej),
  • miejsce pracy: Olsztyn.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.