Koordynator/ka Finansowy/a

Polska Akcja Humanitarna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Informacje podstawowe:

  • Nazwa stanowiska: Koordynator/ka Finansowy/a
  • Miejsce pracy: Warszawa oraz misje zagraniczne PAH
  • Stanowisko nadrzędne: Kierownik Zespołu Finansowego
  • Termin rozpoczęcia pracy: rekrutacja otwarta

Opis i cel stanowiska:

Koordynator/ka Finansowy/a odpowiedzialny jest za zapewnienie sprawnego rozliczania projektów prowadzonych na misjach zagranicznych oraz współtworzenie i doskonalenie procedur zarządzania finansami projektów w Fundacji.

Stanowisko to zakłada częste, czasem dłuższe wyjazdy na misje zagraniczne PAH.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sporządzanie budżetu projektowego /partycypacja w budżetach ogólnych,
  • kontrolowanie realizacji projektów,
  • przygotowanie dokumentacji księgowo-finansowej,
  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji projektowej,
  • finansowe rozliczanie i zamykanie projektów,
  • współpracę z koordynatorem merytorycznym projektu / donatorem,
  • tworzenie i aktualizację zasad oraz procedur,
  • współpracę z zewnętrznymi audytorami i instytucjami kontroli.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenie w budżetowaniu i rozliczaniu projektów,
  • wykształcenia wyższego;
  • umiejętności opracowywania wniosków i budżetów projektowych do donorów;
  • umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy w ramach ścisłych terminów;
  • nastawienia na pracę zespołową;
  • znajomości środowiska Windows, w szczególności programu Excel - poziom zaawansowany;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B2);
  • gotowości do częstych wyjazdów na misje zagraniczne PAH.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów w sektorze pozarządowym;
  • wiedza na temat sektora pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Oferujemy:

  • ciekawą i niebanalną pracę w jednej z najlepiej rozpoznawalnych organizacji pozarządowych w Polsce,
  • częste wyjazdy na misje zagraniczne PAH,
  • pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

Wymagania

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj". Prosimy o przesyłanie dokumentów bez zdjęcia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja