Michael Page Michael Page

Koordynator IT

Osoba na stanowisku Koordynatora II odpowiedzialna będzie za sprawne działanie sieci oraz urządzeń sieciowych w ramach rganizacji.

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się spółka dewleoperska realizująca inwestycje na terenie całej Polski poszukuje do swojego zespołu koordynatora IT.

Opis stanowiska

  • Instalacja okablowania sieci strukturalnej LAN,
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • Instalacja i administracja serwerami Windows i Linux,
  • Instalacja, serwisowanie i konfiguracja komputerów użytkowników,
  • Uruchomienie i administracja serwerami usług sieciowych DHCP, DNS,
  • Uruchomienie i administracja serwerami usług SMB, WWW, MySQL, MS SQL,
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń VoIP,
  • Konfiguracja usług na urządzeniach mobilnych,
  • Biegła znajomość pakietu Office wraz z programowaniem w VBA,
  • Programowanie aplikacji internetowych (HTML, PHP, MySQL).

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • Umiejętność instalacji i administrowania serwerami Windows i Linux,
  • Doświadczenie w pracy z usługami DHCP, DNS, SMB, WWW, MySQL, MS SQL,
  • Umiejętność konfiguracji usług na urządzeniach mobilnych,
  • Orientacja w przepisach dot. sprzedaży nieruchomości, podatku od nieruchomości, wieczystego użytkowania - mile widziane,
  • Orientacja w przebiegu procesu budowlanego- mile widziane.

Oferujemy

  • Miła atmosfera pracy,
  • Współpraca z rozpoznawalną marką,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page