Cyclad Sp. z o.o.

Koordynator IT

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:
  • Branża: IT
  • Lokalizacja: KATOWICE- centrum
  • Rodzaj projektu: koordynowanie działu IT, koordynowanie wewnętrznych oraz zewnętrznych projektów IT, zarządzanie Infrastrukturą IT
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-17.00)
  • Wymagany język angielski - poziom min. B2
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska:
  • Koordynowanie pracy zespołu specjalistów ds. wsparcia IT (1-sza i 2-ga linia)
  • Rozwiązywanie złożonych problemów i wdrażanie zmian w lokalnej infrastrukturze IT
  • Dbanie o poprawne działanie sieci, serwerów i urządzeń peryferyjnych
  • Przygotowywanie architektury stanowisk pracy (konfiguracja, organizacja kont i uprawnień)
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń z użytkowania systemów i sieci
  • Współpraca z klientem przy zewnętrznych projektach doradczych
  • Udział w rozwijaniu funkcjonalności oferty IT oraz przygotowywanie propozycji technicznych rozwiązań dla klientów

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętu i systemów operacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość Windows 7 i 10, Windows Server 2008-2012, DNS, AD, Exchange
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych (Ip, Lan)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Komunikatywność i nastawienie na pozytywną współpracę z zespołem i klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport, współfinansowanie kursów językowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.