Koordynator - inżynier budowy

IWNISE Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  1. Praca w zespole inżynierskim zarządzający realizacją obiektu biurowy klasy AAA w. systemie "zastępstwa inwestorskiego";
  2. Koordynator budowy - współpraca z Kierownikiem kontraktu i Kierownikiem Budowy;
  3. Koordynacja prac na powierzonym odcinku prac w tym pomiędzy branżami;
  4. Analiza dokumentacji projektowej w tym poszczególnych branż w celu eliminacji kolizji;
  5. Koordynacja prac podwykonawców zatrudnionych w systemie pakietowania przez Inwestora;
  6. Przygotowanie harmonogramów dla robót na powierzonych odcinkach robót;
  7. Prowadzenie notatek ze spotkań koordynacyjnych;
  8. Znajomość i przestrzeganie zasad bhp w tym zgłaszanie zastrzeżeń do koordynatora bhp.

Wymagania

  1. Koordynator budowy - kilkuletnie doświadczenie przy realizacji obiektów kubaturowych z pełnym wykończeniem najlepiej przy wysokich obiektach biurowych;
  2. Znajomość technologii prac wykończeniowych w tym wiedza o pracach branżowych ( HVAC, elektrycznych)
  3. Umiejętność zarządzania i organizacji - koordynacji prac podwykonawców.
  4. Mile widziane uprawnienia budowlane.
  5. Inżynier budowy - prowadzenie dokumentacji budowy w tym administrowanie dokumentacją budowlaną, wykonawczą,
  6. Minimalne doświadczenie na budowie, znajomość MS Project,

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis