Koordynator Inwestycji Światłowodowych

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1131883

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynatora Inwestycji Światłowodowych

Lokalizacja: Katowice i okolice

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 8000-9500 pln netto+vat

Zadania:
  • Koordynacja procesu projektowania i budowy przyłączy światłowodowych
  • Pozyskanie ofert na projekt i budowę przyłącza światłowodowego
  • Wybór dostawców i wykonawców
  • Współpraca z OPL w zakresie wymiany informacji o możliwościach wykorzystania infrastruktury kablowej OPL
  • Odbiór techniczny, powykonawczy zbudowanych przyłączy
  • Rozliczenie zamówienia z Dostawcą
  • Paszportyzacja zbudowanego kabla światłowodowego

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)
  • Wykształcenie techniczne (radioelektronika / telekomunikacja / inne)
  • Bardzo dobra znajomość technologii światłowodowych (wiedza z zakresu projektowania, budowania i utrzymania infrastruktury światłowodowej)
  • Doświadczenie w obsłudze Autocad, systemów paszportyzacji GIS
  • Język angielski do dokumentacji

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland