Koordynator E-commerce ds. Operacyjnych

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży Retail, z kategorii DIY, jeden z wiodących graczy na rynku. W związku z intensywnym rozwojem obszaru e-commerce i digitalizacją procesów w organizacji, nasz klient poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora e-commerce ds. operacyjnych odpowiedzialnego za  proces dropshipping.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie współpracą działu e-commerce z dostawcami
  • monitorowanie realizacji zamówień
  • optymalizacja procesów e-commerce we współpracy z działem zakupów
  • optymalizacja oferty produktowej we współpracy z działem zakupów
  • szkolenia i wsparcie w obsłudze systemu informatycznego dla dostawców
  • współpraca z IT w ramach rozwoju systemu informatycznego dla dostawców
  • raportowanie działań w oparciu o wypracowane KPI

 Oczekiwania:

  • masz mocne umiejętności analityczne, potrafisz inicjować analizy oraz wyciągać z nich hipotezy
  • masz silną orientację na procesach, potrafisz je tworzyć oraz optymalizować
  • masz doświadczenie w raportowaniu na bazie Excel, PowerPoint
  • potrafisz zarządzać projektami
  • nie masz problemu z komunikacją w języku angielskim

 Oferujemy:

  • ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości
  • inspirujący i pomysłowy zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić,
  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy kolejny dzień pracy będzie ciekawszy niż poprzedni,
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów (Lux Med., Multisport, dofinansowanie obiadów)
Devire Devire Devire Devire